КОМАНДА OREVENT

Мрії збуваються там, де у них вірять.

 Втілюю Ваші найзаповітніші мрії в організації та оформленні свята. Готова підтримати кожне найсміливіше бажання, адже для мене немає неможливого.
  Кожне оформлення – це унікальна і особлива казка, тому виконую її завжди на 100%, щоб побачити Ваші радісні посмішки. Успішно пройшла та закінчила курси Флористики, Координатора та Декоратора.
  На протязі 7 років успішно втілюю в реальність усі бажання клієнтів, маю сформований почерк в оформленні свят, додам унікальності та особливості у Вашу історію кохання. Щоб не робила – маленьку бутоньєрку чи великий проект – воно наповнене досконалістю та бажанням принести красу в життя
людей. Люблю творити гарні речі і готова цією красою ділитись з Вами.

                                                           

 

 

 

                                                       Оксана Рудакевич
                                                    Директор та засновник

ОКСАНА РУДАКЕВИЧ

__СТУДІЯ ДЕКОРУ "OREVENT" ТВОРИТЬ ДЛЯ ВАС:___

____________ПРО КОМАНДУ __________

  Команда "ORevent" - це весела, креативна і творча родина, яка працює наче один злагоджений організм, щоб подарувати Вам максимум щастя, спокою і краси на Ваші особливі події. Це люди, які недосипають ночі, замість Вас, щоб у своє свято Ви отримували тільки насолоду від кожної хвилини. Ми помножимо Ваше щастя і заберемо усі турботи, допоможемо, порадимо і підтримаємо кожну вашу мрію та ідею. Для Вас ми будемо, наче феї, які створюють Вашу казку ідеальною і особливою.