Про нас

     У великому бажанні формується мрія, а сильна і світла мрія втілилася в "ORevent", щоб наші клієнти змогли разом з нами втілити свою казку в реальність. "ORevent" - це не просто команда, а дружня родина, де кожен потрібний і незамінний. Безліч різних навиків в кожному з нас (організатори, флористи, координатори, декоратори, редактори) об'єднуються у Ваш день в одне ціле, щоб створити для Вас
ідеальне свято.
     Кожен наш клієнт стає частинкою нашої родини, і тільки разом Вашу мрію ми перетворюємо в реальність.

  Студія декору ORevent – це маленький острів втілених мрій. Кожна Ваша найпотаємніша та найзаповітніша мрія в наших руках перетворюється на реальність. Основна наша мета – задовільнити Ваші потреби та побачити сповнені щастям Ваші щирі очі. Хочемо, щоб кожен наш клієнт відчув виключно позитивні емоції. Адже, щастя має властивість множитись, коли ним діляться, і саме для Вашого щастя ми працюємо.

   

   Наш сайт створений для Вашої зручності та кращого знайомства з нашою командою. Тут Ви зможете розглянути наші роботи та слідкувати за життям студії ORevent. Знайдете корисну інформацію про деталі святкувань. Для виготовлення декору ми використовуємо високоякісні матеріали, завжди слідкуємо за сучасними тенденціями і створюємо унікальні проекти, які задовільнять найвимогливіших клієнтів. Допоможемо з усіма організаційними питаннями на усіх етапах підготовки до свята. Ми з задоволенням вислухаємо найсміливіші ідеї та втілимо в реальність усі ваші мрії.

   Нашими клієнтами є: приватні особи, дизайнери, флористи, молодята і всі бажаючі, хто мріє красиво оформити своє свято.

   У нашої команди величезний досвід в організації та розробці дизайну різних заходів: весіль, днів народжень, корпоративів, дитячих свят, випускних вечорів, декор Торгових Центрів, офісів і т.д. Ми з задоволенням проконсультуємо Вас і допоможемо вирішити питання пов'язані з декором заходів.

________ РОБОТИ СТУДІЇ_________

   Ми цінуємо Вашу думку

 

Якщо у Вас виникли питання або пропозиції напишіть нам, ми з радістю відповімо та допоможемо.

Contact Us

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ ПРО НАШУ РОБОТУ

АНДРІЙ + МАР'ЯНА

Величезне спасибі студії "ORevent" за те, що оточили нас увагою і красою в такий хвилюючий і важливий для нас день! Особливо хотілося б відзначити шикарну флористику, яка не залишила байдужим жодного гостя і гармонійно доповнила образи нареченої і нареченого. Було відчуття, що наш намет був десь не в Україні, а в шикарному райському саду) Величезна подяка від нас студії, Оксано Вам особисто і усій вашій команді! Любов до того, що ви робите відчувається в кожній бездоганно підібраній деталі.

АНДРІЙ ТА МАР"ЯНА

ІВАН + СОФІЯ

Дорогі наречені, якщо ви заглянули сюди і перебуваєте в пошуках людини, яка зробить Ваш день чарівно незабутнім, то негайно телефонуйте за номером в контактах!
Оксана не просто неймовірний професіонал своєї справи, а людина, яка до кожної деталі підходить з душею. Завдяки старанням дівчаток у мене було не весілля, а справжня казка! Таких шикарних квітів я ще ніде не бачила (а я була на багатьох весіллях) - це було щось неймовірне! Величезне дякую Вам, Оксано....

22042363_1649165648458117_4062128027963254090_o

НАТАЛЯ. НАДЗВИЧАЙНА ФОТОСЕСІЯ

КАЗКА ..
Цей стиль, як в моїх улюблених романах Джейн Остін. Образ мрії) Саме такий я завжди себі бачила!

Спасибі дівчаткам профі! Феям за те, що мрія збулася!
І за такий образ!

23844431_1984543301800918_6646231819530029272_n

ІМЕНИННИК МИХАЙЛО

Велике спасибі неймовірно талановитій команді "ORevent" за їх чудові, сміливі та оригінальні ідеї! З першого моменту знайомства Оксана відчула нас і наш настрій, дізналися про наші перевагах і без зайвих слів (що для нас дуже цінно) створили нам особливу красу. Оксано, ви відмінна прекрасна команда професіоналів, яка знає і любить свою справу.

 

БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ ---->