ВІДГУКИ

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ ПРО СЕРВІС ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ НАШОЇ СТУДІЇ ДЕКОРУ

АНДРІЙ + МАР’ЯНА

Величезне спасибі студії “ORevent” за те, що оточили нас увагою і красою в такий хвилюючий і важливий для нас день! Особливо хотілося б відзначити шикарну флористику, яка не залишила байдужим жодного гостя і гармонійно доповнила образи нареченої і нареченого. Було відчуття, що наш намет був десь не в Україні, а в шикарному райському саду) Величезна подяка від нас студії, Оксано Вам особисто і усій вашій команді! Любов до того, що ви робите відчувається в кожній бездоганно підібраній деталі.

АНДРІЙ + МАР'ЯНА

ІВАН + СОФІЯ

 

Дорогі наречені, якщо ви заглянули сюди і перебуваєте в пошуках людини, яка зробить Ваш день чарівно незабутнім, то негайно телефонуйте за номером в контактах!
Оксана не просто неймовірний професіонал своєї справи, а людина, яка до кожної деталі підходить з душею. Завдяки старанням дівчаток у мене було не весілля, а справжня казка! Таких шикарних квітів я ще ніде не бачила (а я була на багатьох весіллях) – це було щось неймовірне! Величезне дякую Вам, Оксано….

ІВАН + СОФІЯ

НАТАЛЯ. НАДЗВИЧАЙНА ФОТОСЕСІЯ

 

КАЗКА ..
Цей стиль, як в моїх улюблених романах Джейн Остін. Образ мрії) Саме такий я завжди себі бачила!

Спасибі дівчаткам профі! Феям за те, що мрія збулася!
І за такий образ!

НАСТЯ. НАДЗВИЧАЙНА ФОТОСЕСІЯ

ІМЕНИННИК МИХАЙЛО

 

Велике спасибі неймовірно талановитій команді “ORevent” за їх чудові, сміливі та оригінальні ідеї! З першого моменту знайомства Оксана відчула нас і наш настрій, дізналися про наші перевагах і без зайвих слів (що для нас дуже цінно) створили нам особливу красу. Оксано, ви відмінна прекрасна команда професіоналів, яка знає і любить свою справу.

ІМЕНИННИК МИХАЙЛО

ЧМАРА ІРИНА

Неймовірний сайт на якому збережено величезний труд команди Orevent, їхні старання, терпіння, любов до кожного клієнта та й всю душу. Оксана і її команда втілюють у життя задуми кожного клієнта і навіть більше, професійні поради, новинки сезону, ваші бурні фантазії! Величезна кількість послуг: оформлення будь-якого свята, допомога в свормуванні свої бажань, свічки, віночки, букети на всі випадки життя, бокали, запрошення, оформлення машин, подарункові коробки і багато іншого на прокат або на продаж!
Неодноразово звертались до них! Допомога в оформленні фотосесії, оформлення нашого весілля, втілення ідеї із сюрпризом на відстані в сотні кілометрів і завжди швидкі і креативні рішення в пошуках навіть найменших дрібниць.
Ми щиро вдячні усій команді Orevent за виконання усіх наших бажань, плідну роботу, професіоналізм на найвищому рівні, за вашу щирість і величезну відповідальність. Любимо вас. P.S. УСІМ РЕКОМЕНДУЄМО!!!

ЧМАРА ІРИНА

ЗАЛИШТЕ СВІЙ СЛІД НА НАШОМУ САЙТІ

Contact Us